SLUŽBY

POTISK

Potisk textilu ručním sítotiskem, Sítotisk je osvědčená a spolehlivá metoda tisku - většina značkového oblečení, které už máte, je potištěno tímto způsobem. Rozdíl mezi ním a tisky ode mě tkví v používání barev s certifikací GOTS, které jsou 100% bez rozpouštědel a na vodní bázi. Vsají se do materiálu a spolehlivě drží.
Navíc jsou příjemné na omak. 

Potisk triček, mikin, tašky (i z papíru) a spoustu jiného sortimentu.

  • od 10 kusů
  • barvy na vodní bázi 
  • do velikosti 30x45 cm (cca A3)
  • až 6 barev v motivu

 potisk-na-trička

Reference - potisk triček

hnuti-duha-logo-referencelogo-hiko-referenceSingltrek-pod-smrkem-logo-referenceocun-reference
Přečíst si RECENZE.
 
Nahlédnout do GALERIE.
 

DODÁNÍ TEXTILU

Nedílnou součástí většiny zakázek je i dodání textilu, který pro Vás zajistím.

Tričko bez potisku má nepřeberné množství variant. Na Vás je vybrat barvu a střih a já Vám do kalkulace obvykle nacením 2 varianty s různou gramáží, ekologickou certifikací a cenou. Po letech zkušeností Vám doporučím produkty, u kterých mám ověřenou kvalitu

Běžně tisknu na trička, tašky, mikiny s kapucí či bez, polokošile, trička s dlouhým rukávem, šátky, zástěry, tepláky, přístřihy, zkrátka téměř jakýkoliv textil. 

Do zakázek dodávám nejčastěji textil z organické bavlny nebo textil s certifikací, která zajišťuje lepší pracovní podmínky pro lidi, kteří jej vyrábějí. (GOTS, Fair Trade).
→ Takový textil je zárukou důstojnějších podmínek pro pracovníky ve výrobě, šetrnější k přírodě a navíc nesmrdí chemií při zapékání potisku v sušícím tunelu.

Na textil se můžete také podívat v online katalogu:

 Mikina-s-kapuci


 

GRAFIKA

Víte, co chcete natisknout, ale nemáte to "na papíře"? Potřebujete porovnat texty, překreslit logo do křivek či jiné drobné grafické práce? Nebo rovnou nakreslit celý motiv? Žádný problém.

 

Co není v mé kompetenci, o to se postará grafik na volné noze Filip Bitnar. Jeho portfolio najdete na Behance. Mimo jiné stojí za projektem "grafický odpad".

filip-bitnar-grafik

ukázka z portfolia Filipa Bitnara

 

3 položek celkem