SLUŽBY

POTISK

Potisk textilu ručním sítotiskem, Sítotisk je osvědčená spolehlivá metoda tisku - většina značkového oblečení které už máte, je potištěno tímto způsobem. Rozdíl je ten, že používám barvy s certifikací GOTS, které jsou 100% bez rozpouštědel a na vodní bázi. Vsají se do materiálu a drží.
A navíc jsou příjemné na omak. 

Potisk triček, mikin, tašky (i z papíru) a spoustu jiného sortimentu.

  • od 10 kusů
  • barvy na vodní bázi 
  • do velikosti 30x45 cm (cca A3)
  • až 6 barev v motivu

 potisk-na-trička

Reference - potisk triček

hnuti-duha-logo-referencelogo-hiko-referenceSingltrek-pod-smrkem-logo-referenceocun-reference
Přečíst si RECENZE.
 
Nahlédnout do GALERIE.
 

DODÁNÍ TEXTILU

Nedílnou součástí většiny zakázek je i dodání textilu, který pro Vás zajistím.

Tričko bez potisku má tisíce různých variant. Na Vás je vybrat barvu a střih a já Vám do kalkulace nacením 2 až 3 varianty s různou gramáží, ekologickou certifikací a cenou. Po letech zkušeností Vám doporučím produkty, u kterých mám ověřenou kvalitu

Běžně tisknu na trička, tašky, mikiny s kapucí či bez, polokošile, trička s dlouhým rukávem, šátky, zástěry, tepláky, přístřihy, zkrátka téměř jakýkoliv textil. 

Do zakázek dodávám nejčastěji textil z organické bavlny, nebo textil s certifikací, která zajišťuje lepší pracovní podmínky pro lidi, co jej vyrábí (GOTS, Fair Trade).
→ Takový textil je důstojnější k lidem při výrobě, šetrnější k přírodě a navíc nesmrdí chemií při zapékání potisku v sušícím tunelu.

Na textil se můžete také podívat v online katalogu:

 Mikina-s-kapuci


 

GRAFIKA

Víte co chcete natisknout, ale nemáte to "na papíře"? Porovnat texty, překreslit logo do křivek a jiné drobné grafické práce, nebo rovnou nakreslenit celý motiv či logo? Žádný problém.

Buďto práci udělám osobně, nebo vám doporučím grafika/umělce, se kterými spolupracuji.

Tvorba-logo-sitotisk

3 položek celkem