Jak probíhá spolupráce?

Zde si nastíníme, jak bude probíhat naše spolupráce, když si necháte vyrobit vlastní merch. Zpravidla je nejrychlejší, když si zavoláme + detaily a náhledy vyřídíme po emailu. Zprávy z FB čtu méně často, navíc facebook snižuje kvalitu obrázků, což by mohlo mít negativní vliv na vaše data.

1. Kontaktování

Můžete mi zavolat a jednoduše vše probereme či napsat email, nebo využít zprávu na facebooku či instagramu. Ze zpráv se dozvím první informace o Vaší představě a od toho se bude odvíjet další domluva. Zprávy a maily vyřizuji do 24 hodin, takže pokud termín hoří, určitě zavolejte a podíváme se, zda ho stihneme uhasit. 

potisk-na-zakazku

2. Upřesnění informací

Stane se, že v prvním mailu nejsou všechny potřebné informace pro kalkulaci. Občas chybí (alespoň přibližný) počet kusů, které chcete vyrobit, jindy není jasný počet barev v tisku. Na potřebné parametry se vás doptám a obratem zasílám kalkulaci. 

 

3. Cenová nabídka

Do mailu s kalkulací Vám dám dvě varianty vámi žádaného produktu s různými vlastnostmi (gramáž, ekologická certifikace, cena...) a zvlášť cenu potisku. Pokud spolu realizujeme zakázku poprvé, zašlu vám po odsouhlasení zálohovou fakturu na 50 % celkové částky.

cena-potisku-tricek

4. Náhled

Nedílnou součástí je i náhled, abychom Vy i já měli stejnou představu o finálním produktu, pošlu vám obrázek toho, jak budou například vaše nové tašky s potiskem vypadat. Náhled zasílám spolu s kalkulací, tedy pokud ho nezašlete Vy mě dávno předtím. 

Náhledu předchází zpracování návrhu - kresba grafiky, tvorba loga, pokud mě neoslovíte už s hotovým motivem. O tom bude samostatný článek zde na webu.

5. Tisk - realizace

Zakázky běžně realizuji do 7 dní od naskladnění textilu (textil mám skladem obvykle do dvou až tří dnů). záleží zejména na objemu, a také na vašem termínu. Občas se dají dělat "zázraky" a mikiny s potiskem máte doma do pár dní. 

potisk-sitotisk-mlada-boleslav

6. Doručení objednávky

Balíky Vám mohu zaslat službou GLS, Českou poštou, nebo menší zásilky dát na Zásilkovnu. GLS i Zásilkovna Vás o doručování kontaktuje na mail a sms, u ČP to není pravidlem. Také je možné vyzvednout zakázku osobně v Dolním Bousově u Mladé Boleslavi.

doruceni-zakazky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení